Koučingas

KOUČINGAS

Koučingo tikslas – padėti  išsiugdyti efektyvų lyderio elgesį. Sėkminga karjera  vis labiau priklauso nuo  dviejų sugebėjimų – palaikyti produktyvius darbinius santykius ir kalbėtis apie sudėtingas problemas su tais, kurie mato dalykus kitaip.

Koučingo sesijų turinys

  • Galite išsiaiškinti savo tikslus ir siekius, įvertinti savo galimybes pasiekti norimiems rezultatams ir išsiugdyti naują elgesį, kad padidintumėte savo  efektyvumą.
  • „Action science’ koučingo metodika orientuota  į tai, kaip jūs galvojate ir kaip elgiatės sudėtingų, stresinių, grėsmę keliančių situacijų metu. Koučingo sesijų metu išanalizuosite kaip elgiatės konkrečiose situacijose, aptarsite kitokius galimus elgesio pasirinkimus, kurie  galėtų būti efektyvesni, ir praktikuositės kaip tai padaryti realiame gyvenime.
  • Koučingo sesijų metu apsvarstysite, kas verčia jus elgtis taip, kaip elgiatės. Tai gali būti jūsų įsitikinimai  apie konkretų žmogų ar žmones arba  kaip apibrėžiate savo tikslą  ir  ką, jūsų manymu, galima pasakyti ar negalima pasakyti. Sąmoningas dėmesys savo mąstysenai, sukuria galimybes pakeisti situaciją, susiklosčiusius netinkamus santykius ir pamatyti naujas galimybes.
  • Kiekvienas iš mūsų turi tai, ką mes vadiname elgesio pėdsaku – būdingas, pasikartojantis elgesio būdas, kuris gali apriboti mūsų efektyvumą. Sesijų metu kartu  nustatysime jūsų elgesio pėdsaką ir aptarsime bei sumodeliuosime naują galimą elgseną.
  • Norint išsiugdyti lyderio elgesį, turite tiksliai suprasti savo dabartinį elgesį. Žmonėms labai sudėtinga susidaryti tikslų vaizdą apie save ir savo elgesio poveikį aplinkiniams. Koučingo sesijų metu bus pasiūlyta keletą variantų, kaip gauti patikimų duomenų apie savo elgesį ir kaip jais pasinaudojus judėti į priekį.

Rezultatai. Naujus gebėjimus panaudosite:

  • Dalyvaujant sunkiuose susirinkimuose, bendraujant su kolegomis. Sugebėsite pažvelgti į sunkius klausimus iš esmės.
  • Pasieksite tokį įžvalgos ir augimo lygmenį, kuris leis Jums naudoti  Abipusio Mokymosi įgūdžius įvairiose situacijose:  problemoms spręsti, priimti veiksmingus sprendimus ir imtis veiksmų jiems įgyvendinti.
  • Sugebėsite sukurti naujus būdus, kaip sekti savo asmeninę ir komandos pažangą.